Let op: velden met een * zijn verplicht
Met de subsidieregeling van HHNK kunt u subsidie aanvragen voor initiatieven die raakvlak hebben met het werk van HHNK. Daarnaast ondersteunen wij met deze subsidieregeling ook eigenaren van poldermolens in ons beheergebied met een (jaarlijkse) bijdrage voor activiteiten gericht op de instandhouding van poldermolens.
Om een subsidieaanvraag in te dienen, logt u in met uw DigiD of eHerkenning. Dit doen we om zeker te weten wie u bent en om uw gegevens veilig te verwerken. Het voordeel van invullen met DigiD of eHerkenning is dat veel van uw gegevens vooraf worden ingevuld.
Wij gebruiken deze informatie alleen in het kader van de behandeling van uw aanvraag.HHNK verwerkt en beschermt wettelijk uw persoonsgegevens volgens de verklaring inzake gegevensbescherming