Door op 15 maart te stemmen, kun je meebeslissen over de toekomst van ons water. Er valt veel te kiezen. Maar ja, op wie moet je stemmen? En wat zijn eigenlijk de antwoorden van kandidaten op vragen van inwoners, op vragen van jou? Welke keuzes maken zij als ze gekozen zijn? Je kon het de partijen rechtstreeks vragen. Op 8 maart organiseerden we in ons kantoor in Heerhugowaard het Kiezersfestival, waar vragen van kiezers uit ons gebied centraal stonden. 

In een feestelijke ambiance met mobiele koffie- en theebar, hapjes, drankjes en entertainment kon je kennismaken met de kandidaten en de partijen. Je kon vragen stellen om erachter te komen welke keuzes de partijen maken en hoe ze om willen gaan met de verschillende uitdagingen van het waterschap. In een debat stonden watervragen van kiezers centraal. En je kon jouw vraag ook live stellen.

Een avond vol discussie, entertainment en heerlijke hapjes. En dat in een bijzondere festivalachtige ambiance. Dat was het Kiezersfestival 2023!